Yhteystiedot

Pirkanmaan Avo-Asunnot Oy

Näsilinnankatu 30, 33200 TAMPERE
Avoinna: ma-to 8.00-16.00, pe 8.00-14.00

Asiakaspalvelu

020 741 3295
asiakaspalvelu@avoasunnot.fi

Vuokranmaksuasiat

vuokravalvonta@avoasunnot.fi

Ota yhteyttä

Isännöinti ja hallinto

Olli Rissanen
Toimitusjohtaja
020 741 3297
olli.rissanen@avoasunnot.fi

Marika Saarijärvi
Kiinteistötalouden ja -hallinnon asiantuntija
020 743 1505
marika.saarijarvi@avoasunnot.fi

Peppi Lindholm
Hallinnollinen isännöitsijä
ITS ®, KPT I  ®
020 743 1504
peppi.lindholm@avoasunnot.fi

Vesa Rappu
Tekninen isännöitsijä, ITS ®
020 741 3292
vesa.rappu@avoasunnot.fi

Vuokra- ja asumisoikeusasunnot

Silja Teivas
Vuokrausneuvottelija
020 741 3298
silja.teivas@avoasunnot.fi

Tiia Miettinen
Vuokrausneuvottelija
020 741 3296
tiia.miettinen@avoasunnot.fi

Riikka Saukko
Markkinointisihteeri
Toimistovastaava
020 741 3293
riikka.saukko@avoasunnot.fi

Katja Säilä
Toimistosihteeri
katja.saila@avoasunnot.fi

Elina Latvala
Vuokrausneuvottelija
äitiyslomalla

Vuokranmaksuun liittyvät asiat

Minna Kulmala
Toimistopäällikkö
020 743 1501
minna.kulmala@avoasunnot.fi

Anu Lius
Vuokravalvoja
020 743 1500
anu.lius@avoasunnot.fi